Tehničar održavanja - strojobravar (m/ž)

15 dana do isteka

Mjesto rada: Novska, Hrvatska

Opis posla:
  • Održavanje ispravnosti strojeva u pogonu te izvan njega (viličari, utovarivač...)
  • Efikasno rješavanje nastalih zastoja, sa minimalnim vremenom zastoja u proizvodnji
  • Svakodnevna vizualna provjera pogonskih dijelova strojeva prema planu preventivnog održavanja
  • Pravovremeno servisiranje rezervnih dijelova
  • Suradnja sa vanjskim suradnicima zaduženim za servis opreme
  • Rukovanje i briga o alatu i opremi potrebnim za rad
  • Aktivni doprinos stalnom unapređenju sigurnosti i operativnog rada u domeni poslovanja
Uvjeti:
  • Srednja stručna sprema tehničkog usmjerenja
  • Odgovornost i pedantnost
  • Prethodno iskustvo rada u održavanju u proizvodnim tvrtkama
  • Pozitivan odnos i proaktivnost u području sigurnosti i zaštite na radu
  • Komunikativnost i suradljivost
Šta ti nudimo kao poslodavac?
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Uz redovitu plaću i uvećanu satnicu rada za rad nedjeljom, blagdanom ili prekovremenog rada nudimo i dodatke na plaću: naknadu za topli obrok, prigodne godišnje nagrade (Uskrsnica, Božićnica, Regres), mjesečne premije / neto nagrade za ostvarene rezultate, naknadu za troškove prijevoza na radno mjesto
  • Prilike za učenje i napredovanje su brojne, u okviru tima sa snažnim kompetencijama u građevinskoj industriji, koji je otvoren da podijeli svoje znanje i iskustvo
  • Poslovanje u skladu sa zakonom i najvišim nivoima sigurnosti na radu: kako sa kupcima tako i sa našim zaposlenima – zajedno gradimo čvrste veze u svakoj našoj ovlasti
O našoj tvrtki:
    Tvrtka Thermstone d.o.o. je osnovana 2016. godine i jedini je proizvođač porastog betona u Republici Hrvatskoj.

    Travanj 2022. označio je veliku prekretnicu za Thermstone d.o.o., jer je službeno postao dio multinacionalne kompanije CRH.

    CRH je vodeća internacionalna grupa u oblasti građevinskih materijala, sa ponosnom i uspješnom poviješću, izvanrednim dosadašnjim učinkom i jasnom predanošću sigurnosti zaposlenika i etičkim poslovnim praksama. Sa preko 80.000 zaposlenika u 32 zemlje na svijetu, grupa ima lidersku poziciju u Europi i Severnoj Americi, kao i uspostavljenu stratešku poziciju na tržištima u razvoju u Aziji i Južnoj Americi. CRH je posvećena unapređenju u izgradnji okruženja kroz isporuku vrhunskih materijala i proizvoda za izgradnju i održavanje infrastrukture, 'stambenih i komercijalnih projekata.

Hajde da zajedno promijenimo način na koji se svijet gradi!

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.