Tehnički/a direktor/ica za energetiku i održavanje  HZZ OGLAS

3 dana do isteka
Premium Chicken Company d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
31.10.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: • Savjetovanje stručnjaka kompanije o svim inženjerskim pitanjima • Izrada shematskih dijagrama inženjerskih mreža postrojenja • Pisanje tehničkih specifikacija za projektiranje dijelova postrojenja, nabavu opreme • Rad s dobavljačima (odabir najboljih opcija opreme iz asortimana, provjera usklađenosti ponuda s tehničkim specifikacijama, komuniciranje dodatnih zahtjeva, provjera predloženih rješenja, provjera ponuđenih shema) • Pisanje uputa, pravilnika i planova za planirane i preventivne aktivnosti • Proučavanje regulatorne dokumentacije, provjera usklađenosti projekta s regulatornom dokumentacijom • Sudjelovanje u sklapanju ugovora o kupnji usluga, nabavi opreme, montaži opreme i sl. • Razvoj i provjera inženjerske projektne dokumentacije • Izrada tehničkih specifikacija, opisa poslova, radnih uputa, dijagrama, ciklograma • Izrada usporednih tablica opreme za provođenje natječaja • Vođenje pregovora/korespondencije s partnerima, osiguravanje ispravnog izbora projektnih rješenja i opreme • Pripremanje i podnošenje izvješća upravi • Osiguranje pripreme sklapanja ugovora s dobavljačima, izrada specifikacija, dogovaranje rokova i uvjeta isporuke • Suradnja s odjelom računovodstva • Podrška u vođenju projekta u vezi s pitanjima izgradnje i montaže • Poslovna putovanja, po potrebi radi upoznavanja s tehnološkim rješenjima dobavljača, suradnja s državnim tijelima i sl. Uvjeti: Obavezno: • Visoko tehničko obrazovanje smjerova: inženjer energetike, inženjer strojarstva • Minimalno 5 godina iskustva na poziciji glavnog inženjera u tvrtkama za preradu peradi ili preradu mesa; poželjno 5 godina iskustva na poziciji glavnog inženjera gradilišta • Iskustvo rada s postrojenjima za amonijak minimalnog ukupnog kapaciteta od 10 tona • Iskustvo rada s dovodnim i odsisnim ventilacijskim jedinicama s prisilnom indukcijom zraka • Iskustvo u projektiranju novih pogona za proizvodnju hrane • Iskustvo rada s plinskim kotlovnicama (prirodni plin) • Iskustvo rada s uređajima za pročišćavanje otpadnih voda • Iskustvo s opremom za proizvodnju smrznutih poluproizvoda (spiralni zamrzivači, kartonske kutije za zamrzivač, vertikalni pločasti zamrzivači) • Iskustvo rada s transportnim sustavima (konvejeri, sustavi za vakumski prijenos) • Iskustvo rada sa zračnim kompresorima • Iskustvo u organizaciji rada inženjerske službe od nule (regrutacija, obuka zaposlenika) • Iskustvo u izradi rasporeda proizvodnje • Iskustvo rada s opremom za reciklažu otpada • Iskustvo montaže opreme • Sposobnost timskog rada u proizvodnji • Sposobnost obavljanja više zadataka istovremeno i usmjerenost na rezultate, sposobnost učinkovitog planiranja, analize, donošenja odluka i preuzimanja odgovornosti za rezultat • Znanja u području strojarskih i proizvodnih tehnologija • Poznavanje EU regulative, zakonodavnog okvira RH • Napredno korištenje računala: MS Office, AutoCad, Revit, NavisWorks; upotreba uredske opreme • Znanje hrvatskog i engleskog jezika • Visoka učinkovitost; sposobnost brze prilagodbe promjenjivim zahtjevima i uvjetima; pristojnost, odgovornost, pažljivost, marljivost, točnost, komunikativnost Poželjno: • Poznavanje osnovnih tehnoloških operacija klanja i obrade životinja (prioritetno poznavanje tehničkog procesa klanja i obrade peradi) • Iskustvo rada s opremom za proizvodnju hrane (mariniranje, pakiranje sirovog mesa, strojno otkoštavanje meso, klanje i obrada peradi • Poznavanje proizvodnje mesa • Poznavanje osnove sigurnosti hrane (HASSP, ISO 9000, 22000) Poslodavac nudi: • Stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci • Primanja sukladno trenutnom znanju i iskustvu • Dopunsko i dodatno zdravstveno osiguranje po isteku probnog roka • Mogućnost napredovanja i razvoja karijere • Subvencionirano sudjelovanje u edukativnim programima, kongresima i konferencijama za osobni i profesionalni razvoj • Rad u ugodnom internacionalnom okruženju • Poticajan i prijateljski tim • Aktivno sudjelovanje u razvoju kompanije Zainteresirani ste? Dostavite nam životopis na hrvatskom putem maila i pružite nam priliku da Vas upoznamo.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147397976
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.