Tehnolog/inja – konstruktor/ica u proizvodnji modularnih objekata  HZZ OGLAS

17 dana do isteka
APPARIS GRUPA društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju i trgovinu
Mjesto rada:
Žminj
Rok prijave:
10.11.2024.

Mjesto rada:
ŽMINJ, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
najava na telefon: 052 555957
mobitel: 098 299042
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - izrada tehničkih i radioničkih nacrta za proizvodnju kontejnerskih i modularnih objekta - izrada nacrta za ponude - izrada nacrta za vanjske kooperante (Drvene fasade, Alu i PVC stolarija, Knauf, Keramika, elektro instalacije) - izvlačenje specifikacija i količina potrebnih materijala za izradu gotovog proizvoda - projektiranje za CNC strojeve (laser, savijačica itd.) - izrada dokumentacije za proizvodnju (Radni nalozi, nacrti, tehnička dokumentacija) - povremeno sudjelovanje u izradi kalkulacija za ponude - izrada normative za prozivodnju - uvođenje poboljšanja u kvaliteti, ekonomičnosti, tehnologiji i funkcionalnosti pojedinih rješenja - suradnja s internim odjelima prodaje - povremena komunikacija s kupcima u fazi razvoja projekta oko tehničkih detalja
Uvjeti koje nudimo: - zaposlenje u stabilnoj firmi s preko 25 zaposlenih koja posluje preko 15 godina - dinamično i zanimljivo radno okruženje koje nudi mogućnost razvoja i stjecanje novih vještina - stimulativna primanja + dodatak na ostvarenje plana - stalni radni odnos uz probni rok - samostalnost u radu
Uvjeti: - tehnički smjer obrazovanja - informatičko znanje - napredno poznavanje: Autocad, MS Office, MS Project, Autodesk Inventor(Nije nužno napredno poznavanje, dovoljno srednje). - napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu - prednosti su rad na sličnim radnim mjestima, poznavanje rada u software za vođenje materijala u proizvodnji, poznavanje ISO sustava - kontinuirano učenje i razvijanje vještina i znanja
Poželjne osobine kandidata: - proaktivnost i samostalnost u radu - izražene međuljudske vještine i spremnost za preuzimanje odgovornosti - komunikativnost i sklonost timskom radu - sklonost praktičnom riješavanju problema
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146184509
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje