Tehnolog / Kontrolor kvalitete / Voditelj procesne kontrole (m/ž)

11 dana do isteka
Mjesto rada:
Koprivnica
Rok prijave:
19.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Baltazar d.o.o. jedan je od vodećih hrvatskih proizvođača komercijalne kartonske i papirnate ambalaže za prehrambenu, farmaceutsku i kozmetičku industiju.

Motiviranost i znanje naših djelatnika kombinirano sa modernom tehnologijom i bogatom 30 godišnjom tradicijom tvrtke Baltazar garantira pouzdanost, kvalitetu te visoku razinu usluge prema kupcima i partnerima.

Nudimo vam priliku da postanete dio našeg tima kao

Nudimo:

• Stimulativne uvjete
• Rad u dinamičnom okruženju s mogućnošću profesionalnog razvoja i napredovanja
• Prilike za dodatne edukacije i usavršavanje
• Rad na neodređeno vrijeme s probnim radom
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Sveučilišni prvostupnik ili magistar inženjer grafičke tehnologije
• Minimalno 3 godine radnog iskustva u poslovima tehnološke pripreme / procesne kontrole / kontrole kvalitete u grafičkoj industriji
• Sposobnobnost samostalnog rada i timske suradnje

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na e-mail: [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
tri godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Obrtnička 6, 48000 Koprivnica
Županija:
Koprivničko-križevačka županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.