Tehnolog procesa u proizvodnji prerade drveta  HZZ OGLAS

"STOLARIJA ĆUK", VL. NEDJELJKO ĆUK, STUBIČKE TOPLICE, OBRTNIČKA 4, TEL. O49/282-526
Mjesto rada:
Stubičke Toplice
Rok prijave:
19.08.2024.

Mjesto rada:
STUBIČKE TOPLICE, KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: OBRTNIČKA 4, 49244 STUBIČKE TOPLICE
najava na telefon: 049 282526
pisana zamolba: Obrtnička 4, 49244 Stubičke Toplice
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA: - Planiranje, praćenje i optimizacija proizvodnih procesa prema postojećim tehničkim planovima izrade; - Planiranje redoslijeda izrade po radnim nalozima, te tehnički nadzor nad izvršenjem zadataka; - Upravljanje resursima, optimizacija i osiguranje kvalitete proizvoda; - Predlaganje i provođenje mjera za sprečavanje grešaka te povećanja produktivnosti (kontinuirano poboljšavanje procesa proizvodnje); - Analiza i obrada podataka ključnih za unapređenje procesa u proizvodnji (iskorištenje materijala i slično), te definiranje i sprovođenje akcija za njihovo poboljšanje; - Razvija normativnu i metodičku dokumentaciju prema tehničkim specifikacijama, utvrđuje norme rada, normative materijala po proizvodima i fazama proizvodnje; - Učešće u izradi tjednih rasporeda rada za zaposlenike u proizvodnji; - Prati ispravnu interpretaciju tehničkih nacrta, kao i poštivanje sigurnosnih propisa od strane drugih zaposlenika na radnom mjestu; - Po potrebi odlazi na mjesto montaže radi rješavanja tekućih tehničkih problema. UVJETI: - Stručna sprema SSS / VŠS / VSS; - Iskustvo u drvnoj industriji na istim ili sličnim poslovima min. 5 godina; - Poznavanje tehničke dokumentacije (drvna industrija); - Rad na računalu - word, excel, CAD programi; - Samostalnost u radu, dobre tehničke, organizacijske i komunikacijske vještine, usredotočenost na detalje i proaktivnost; - Vozačka dozvola B kategorije. NUDIMO: - Stimulativna primanja shodno znanju i iskustvu; - Ugovor na neodređeno i plaćen prekovremeni rad; - Osiguran 1 topli obrok dnevno za radni dan; - Plaćena radna odjeća i obuća; - Neradni praznici i blagdani; - Kolektivni godišnji zimski/ljetni odmor; - Mogućnost smještaja (zajednički/samački) za djelatnike iz udaljenijih područja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144865159
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.