Terenski/a prodajni/a predstavnik/ica za osobni program  HZZ OGLAS

Poslodavac:
E. C. PREMIUM AUTO d.o.o. za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Poreč-Parenzo
Rok prijave:
15.09.2024.

Mjesto rada:
POREČ-PARENZO, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: E. C. PREMIUM AUTO d.o.o., ugovorni partner Inter Cars d.o.o., traži osobu sa koja želi postati dio uspješnog tima vodećeg hrvatskog distributera dijelova za automobile, teretna motorna vozila i motocikle, alate i servisnu opremu, pozivamo Vas da se prijavite za rad na poziciji: Terenski prodajni predstavnik za osobni program (m/ž). O nama: Inter Cars d.o.o. je hrvatska podružnica jednog od najvećih europskih distributera rezervnih dijelova, guma, akumulatora i ostale opreme za osobna i teretna vozila, a u svojoj ponudi ima alate i opremu za servisne radionice te dijelove za motocikle. Matična tvrtka je počela s radom 1990. godine u Poljskoj. 2004. godine Inter Cars je putem IPO-a izlistan na varšavskoj burzi, a 2014. godine tvrtka Inter Cars S.A. je dobila nagradu za tvrtku godine burze u Varšavi prema odabiru investitora, ostvarujući prihod od 931 milijun EUR i neto dobit od 40 mln. €. Vizija grupe je biti prepoznat kao najbolje poduzeće u automobilskoj industriji po pitanju kvalitete dijelova, usluga i brige za klijente. Cilj je zadržati vodeću poziciju u Srednjoistočnoj Europi i zauzeti vodeću poziciju u cijeloj Europi. Misija je osigurati najkvalitetniju uslugu što se tiče distribucije rezervnih dijelova za vozila, industrijskih proizvoda i opreme za servisne radionice, osluškujući potrebe tržišta. Konstantnim razvojem i unapređenjem podizati vrijednost za dioničare i potpuno zadovoljiti svoje klijente. Inter Cars Hrvatska d.o.o. je od 2005. godine ponosni član Inter Cars obitelji koja broji 18 članova iz isto toliko zemalja u Europi, a u Hrvatskoj imamo 27 poslovnica. Osim posla distribucije, Inter Cars razvija i najveću mrežu neovisnih servisnih radionica u Europi kao prvu alternativu ovlaštenim servisima, a jednako tako i FLEET program – program održavanja voznih parkova malih, srednjih i velikih poslovnih subjekata u najvećoj Europskoj i Hrvatskoj mreži neovisnih servisnih radionica. U zemljama Europe u kojima Inter Cars posluje postoji više od 870 Q-Servisa, od čega je 80 u Hrvatskoj, koji su u svakom trenutku na raspolaganju FLEET klijentima. Opis posla: Pronalazak novih te održavanje dobrih odnosa s postojećim kupcima rezervnih dijelova osobnog programa
Prepoznavanje potreba tržišta i ključnih kupaca rezervnih dijelova osobnog programa
Praćenje realizacije prodaje i unapređenje prodajnih rezultata iz područja rezervnih dijelova osobnog programa
Analiza i praćenje tržišta i konkurencije
Predlaganje i planiranje akcija za ključne kupce
Edukacija kupaca
Odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva i inicijativa
Izrada kupoprodajnih ugovora i drugih komercijalnih dokumenata
Praćenje zaduženosti kupaca te kontrola uredne naplate potraživanja od kupaca
Uvjeti posla: minimalno SSS i 1-3 godine radnog iskustva na poslovima prodavača ili sličnim poslovnima, poželjno s područja autoindustrije
promoviranje i prodaja robnog asortimana u ponudi IC-a
Dobro poznavanje rada na računalu (MS Office)
Posjedovanje vozačke dozvole, B kategorije
Poželjno je aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
dobro razvijene organizacijske, socijalne, komunikacijske i prodajne vještine, sklonost timskom radu, sistematičnost, točnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka
Proaktivnost i samostalnost
Preuzimanje inicijative u obavljanju posla
*Molimo Vas da Vaše prijave, koje trebaju sadržavati motivacijsko pismo i životopis, pošaljete na link za prijavu na sljedeću adresu: [email protected] Što nudimo: Rad u internacionalnoj kompaniji,
Radni odnos na neodređeno vrijeme,
Stimulativna primanja,
Dodatne pogodnosti za zaposlenike.
Dodatnu edukacija I daljnje usavršavanje
Službeno vozilo
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146409509
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje