Terenski komercijalist (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, vodećeg svjetskog lidera u sektoru kupaonske i kuhinjske opreme, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na poziciji:

(Lokacija rada: Zagreb)

Glavne odgovornosti uključuju:
• Obilazak kupaca na terenu
• Razvijanje i održavanje odnosa s kupcima te širenje prodaje
• Pregovaranje, dogovaranje cijena i akcija, izrada ponuda
• Popratni administrativni poslovi
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor o radu koji se sklapa direktno za Klijenta na neodređeno vrijeme
• Službeni automobil 24h na korištenje
• Klizno radno vrijeme u prvoj smjeni i slobodne vikende
• Isplata bonusa ovisno o ostvarenju prodajnih ciljeva
• Ostali beneifti poput naknade za topli obrok, božićnice, uskrsnice te dodatnih dana godišnjeg odmora
• Mogućnost rada od kuće do 7 dana na mjesečnoj razini
• Mogućnost za napredak i dodatne edukacije
• Rad u modernim novim uredima te ugodno i prijateljsko radno okruženje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Radno iskustvo u terenskoj prodaji i komunikaciji s kupcima
• Dobro poznavanje engleskog jezika (pisano i usmeno)
• Vozačka dozvola B kategorije
• Spremnost za terenski oblik rada
• Razvijene vještine komunikacije i prezentacije proizvoda
• Samostalnost i proaktivnost u radu

Pozivamo zainteresirane kandidate da se prijave na natječaj slanjem svog životopisa putem linka za prijavu putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B