Terenski prodajni predstavnik za A1 usluge (m/ž)

28 dana do isteka
Zagreb, Karlovac, Bjelovar, Rijeka, Split, Osijek, Slavonski Brod
Rok prijave:
21.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za zapošljavanje na području Hrvatske. Više od 20 godina pomažemo tvrtkama u pronalasku odgovarajućih kandidata za širok spektar radnih mjesta. Ostvarujemo prvi kontakt s kandidatima te omogućavamo kvalitetno, brzo i efikasno povezivanje s tvrtkama vrlo širokog područja djelovanja. Podrška smo kandidatima u cijelom selekcijskom procesu te brinemo o kvaliteti provedenih natječaja za radna mjesta.

Za potrebe našeg klijenta, A1 Hrvatska d.o.o., jednog od najboljih poslodavaca u Hrvatskoj, i jednu od vodećih kompanija u području telekomunikacijske tehnologije, tražimo motivirane i odgovorne osobe za rad na poziciji:

(Zagreb, Karlovac, Bjelovar, Rijeka, Split, Osijek, Slavonski Brod)

Od čega će se sastojati tvoje radno mjesto?
Ovo radno mjesto podrazumijeva terenski rad koji obuhvaća prodaju A1 usluga i prodajno savjetovanje privatnih korisnika. Tvoj zadatak bit će posjeta privatnim korisnicima na njihovim kućnim adresama, prezentacija usluga te održavanje i proširenje baze. Također ovo radno mjesto obuhvaća aktivan rad na dostizanju individualnih prodajnih ciljeva na mjesečnoj, kvartalnoj i godišnjoj razini koji će svakako biti financijski kompenzirani.
Posebne pogodnosti:
Što možeš dobiti na ovom radnom mjestu:
slobodne vikende, radno vrijeme je od ponedjeljka do petka
• uz fiksnu plaću, mjesečnu priliku za ostvarenje prodajnih bonusa
• mjesečne dodatne fiksne financijske pogodnosti u iznosu od 207 € neto
smartphone i A1 tarifu u poslovne i privatne svrhe
• božićnicu i druge financijske pogodnosti
stručnu obuku u prodaji i razvoj prodajnih vještina te mogućnost napredovanja
osiguran prijevoz iz ureda do terenskog mjesta rada
MultiSport karticu uz subvencioniranu cijenu
• priliku za sudjelovanje u nagradnim igrama i drugim timskim aktivnostima
• anoniman i besplatan program pomoći zaposlenicima kroz stručnu pomoć u različitim životnim situacijama
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Koji su nam uvjeti važni:
• poznavanje rada na računalu (MS Office)
• vozačka dozvola je prednost, no nije uvjet
• razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine
• orijentiranost prema korisniku tijekom prodajnog procesa

Ukoliko ste zainteresirani za rad na ovoj poziciji, molimo Vas da se na natječaj prijavite slanjem svog životopisa. Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Nastavi s prijavom klikom na link za prijavu i pridruži nam se! Ako imaš poteškoća sa slanjem prijave, možeš nas kontaktirati putem e-mail adrese [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Poznavanje rada na računalu:
dobro

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb