Unaprijeđivač prodaje / Merchandiser (m/ž)

Mjesto rada:
Istarska županija
Rok prijave:
11.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za svoj tim tražimo unaprijeđivača prodaje / merchandisera (m/ž) za područje Istre.

Od kandidata očekujemo da je odgovorna i pouzdana osoba koja će voditi brigu o našim višegodišnjim partnerima te izgledu posebno ugovorenih pozicija kao i standardnih pozicija.

Opis posla obuhvaća:
- komunikaciju s uredom,
- planski obilasci kupaca i unapređenje prodaje
- izvještavanje s terena
- punjenje polica / stalaka
- reagiranje na potrebe ugovorenih prodajnih mjesta
- preuzimanje narudžbi
- dostavu robe / povrat robe
- dostava stalaka / povrat stalaka
- izvještavanje - rad, putni nalozi, obračuni

Posebne pogodnosti:
Poslodavac ti nudi:
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- mogućnost dodatnog usavršavanja
- stalno zaposlenje
- službeno vozilo
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno obrazovanje, znanja i vještine<.
- SSS/VŠS/VSS
- poznavanje poslovne komunikacije i prodajnog procesa
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- osnovno korištenje MS Office paketa te interneta općenito
- kreativna, dinamična osoba
- pedantnost, temeljitost i sistematičnost u radu
- odgovornost i savjesnost u izvršavanju zadataka
- spremnost i želja za učenjem novih vještina
- samostalnost u obavljanju posla kao i spremnost za rad u timu
- vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač/ica)

Kontakt:
- [email protected]

Pozivamo sve zainteresirane kandidate, koji ispunjavaju navedene uvjete, da dostave svoje ponude s detaljnim životopisom.

Ako smo vam privukli pažnju i pronalazite se u gornjim opisima, tada očekujemo vašu prijavu. Pošaljite nam pismo namjere i životopis, a nisu naodmet niti dosadašnji radovi ili dokazivi rezultati vašeg dosadašnjeg rada.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno