Uslužni djelatnik/ca - Domaćin/ca u rezidenciji

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
19.10.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Čišćenje rezidencije, pranje i peglanje odjeće, posluživanje stola i bilo koji zadatak koji zahtijeva šef misije prema svom položaju.

Način prijave za natječaj i kompletan opis uvjeti za prijavu za otvoreno radno mjesto nalaze se na oglasnoj ploči Veleposlanstva Španjolske u Zagrebu, c/Tuškanac 21a, 10000 Zagreb, Hrvatska, na web stranici Veleposlanstva Španjolske u Zagrebu

ili

i putem opće pristupne točke: http://administracion.gob.es

Vrsta posla: rad na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca.

Mjeto rada: prostori službene zgrade Rezidencije veleposlanstva Španjolske u Zagrebu.
Posebne pogodnosti:
- stalni radni odnos i redovita primanja
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebno:
- osnove engleskog i/ili španjolskog jezika na razini sporazumijevanja
- radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave' ili na dolje navedeni e-mail.

Kontakt podaci poslodavca

Adresa:
Tuškanac 21A, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.