Viši/a savjetnik/ca u odjelu za financijsko savjetovanje  HZZ OGLAS

28 dana do isteka
Poslodavac:
Apsolon d.o.o. za poslovno savjetovanje, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.11.2024.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Informatička znanja:
Potrebno poznavanje osnova informatike excel
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://apsolon.com/karijera/svjetnik-ca-u-odjelu-za-financijsko-savjetovanje/
Ostale informacije:
Opis posla: • izrada investicijskih studija i poslovnih planova te studija izvedivosti s analizom troškova i koristi, prijava na porezne olakšice u okviru relevantnih Zakona te financijsko modeliranje za razne namjene • savjetovanje klijenata oko pronalaska optimalnih izvora financiranja u vidu financijskih instrumenata, poreznih olakšica i EU bespovratnih sredstava – razvoj koncepta projekta, priprema financijskih analiza koje uključuju analizu postojećeg stanja i projekcije financijskih pokazatelja i izvještaja u okviru projektnih prijedloga • savjetovanje klijenata oko financijskog restrukturiranja i izrada neovisnog pregleda društva (independent business review) • rad na projektima procjene vrijednosti poduzeća, projektima spajanja i preuzimanja te projektima restrukturiranja i prikupljanja kapitala • rad na financijskim aspektima specifičnih projekata na zahtjev klijenta (npr. praćenje profitabilnosti projekta, analize tržišta) • aktivno sudjelovanje u razvoju poslovanja i prodaji usluga Apsolona.
Formalni uvjeti: • VSS iz područja ekonomije (prednost: financije, računovodstvo, analiza i poslovno planiranje, menadžerska informatika) • 5+ godina relevantnog radnog iskustva • poznavanje računovodstvenih standarda i regulativa • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu • poznavanje MS Office i/ili Google Suits korisničkih paketa u poslovnom okruženju • izražene organizacijske vještine i sposobnost planiranja i upravljanja projektima kao i prodajne vještine.
Poslodavac nudi: • poticajno radno okruženje • mogućnost povremenog rada od kuće • bonus za dovođenje novog klijenta • mogućnost dodatnog profesionalnog usavršavanja • prigodne nagrade • rad na zanimljivim projektima
O Apsolonu: Kao jedna od vodećih hrvatskih konzultantskih kuća specijaliziranih za pružanje usluga u području financijskog savjetovanja, poslovno savjetovanje privatnog i javnog sektora te proces konceptualizacije, prijave i provedbe EU projekata, u uredu u centru Zagreba okupljamo preko 35 stručnjaka različitih profesionalnih iskustava i kompetencija. O Odjelu financijskog savjetovanja: Naši savjetnici u Odjelu za financijsko savjetovanje izrađuju investicijske studije i studije izvodljivosti s analizom troškova i koristi te klijentima pružaju podršku u pronalasku optimalnih izvora financiranja putem prihvatljivih kreditnih programa, kao i programa bespovratnih sredstava i poreznih olakšica. Uz navedeno, članovi našeg tima klijentima pružaju i brojne druge usluge iz domene financijskog i poslovnog savjetovanja po mjeri klijenta poput izrade procjene vrijednosti poduzeća i izrade neovisnog pregleda društva.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148067936
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje