Viši/a stručni/a suradnik/ca za proračun i financije  HZZ OGLAS

TKM d.o.o. za lovstvo, poljoprivredu, promet nekretninama i komunalne usluge
Mjesto rada:
Tinjan
Rok prijave:
10.09.2024.

Mjesto rada:
TINJAN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: TINJAN 2, 52444 TINJAN
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Na temelju Zakona o radu (''Narodne novine'' broj 93/14, 127/17, 98/19, 151/22, 46/23, 64/23), te Osnivačkim aktom danih ovlasti, direktor TKM d.o.o. za lovstvo, poljoprivredu, promet nekretninama i komunalne usluge raspisuje N A T J E Č A J Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme za
1.1. Viši stručni suradnik za proračun i financije – 1 izvršitelj na neodređeno vrijeme uz obvezni probni rok u trajanju od tri (3) mjeseca UVJETI ZA OBAVLJANJE POSLOVA: magistar struke ili stručni specijalist ekonomske struke
najmanje jedna godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima
poznavanje rada na računalu
položen vozački ispit B kategorije
OPIS I POPIS POSLOVA: Obavlja stručne i financijsko-planske poslove vezano na donošenje i izvršavanje proračuna, godišnjih i polugodišnjih izvještaja te drugih proračunskih akata kao i stručne i financijsko-planske poslove u vezi s pripremom proračuna projekata, financijskih i drugih izvješća projekata
Obavlja složenije računovodstveno financijske, knjigovodstvene i analitičke poslove proračunskog računovodstva
Prati opće propise, priprema stručne podloge i materijalne u vezi s naplatom prihoda te priprema potrebnu dokumentaciju iz svog djelokruga za provođenje ovršnih postupaka
Priprema stručne podloge i sudjeluje uz radu tijela za pripremu i provedbu postupka javne nabave, izrađuje plan nabave, izvješća o nabavi i evidencije u skladu s zakonom, provodi, koordinira i prati realizaciju provedbe postupka i realizaciju ugovora javne nabave
Obavlja stručne poslove u vezi sa nacionalnim natječajima i natječajima EU (priprema dokumentaciju, izrađuje i dostavlja potrebna izvješća te prati realizaciju projekata)
Natječaj se objavljuje na službenim mrežnim stranicama Općine Tinjan: http://www.tinjan.hr/, oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje putem elektronske prijave i oglasnoj ploči Općine Tinjan. Na taj se način obavještava i osnivač društva, Općina Tinjan.
OPĆI UVJETI NATJEČAJA:
Kandidati moraju ispunjavati opće uvjete za projam u službu: Punoljetnost,
Hrvatsko državljanstvo,
Zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta iz natječaja
Sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (''Narodne novine'' broj 82/08, 69/17) na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti: osobne podatke podnositelja zamolbe (ime i prezime, OIB, adresa stanovanja, broj telefona te adresa elektroničke pošte),
dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika osobne iskaznice)
životopis,
dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika diplome/svjedodžbe),
dokaz o radnom stažu na odgovarajućim poslovima sa stupnjem stručne spreme navedenim kao uvjet (elektronički zapis izdan od Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje (e radna knjižica),
dokaz o informatičkoj naobrazbi (preslika svjedodžbe ili potvrda o položenom predmetu informatika ili preslika potvrde o položenom informatičkom tečaju i sl.),
preslika vozačke dozvole,
dokaz o zdravstvenoj sposobnosti (potvrda liječnika opće prakse).
Odabrani kandidat će prije sklapanja ugovora o radu morati predočiti uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci). Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidati koji se u prijavi pozovu na to pravo obvezni su priložiti odgovarajuće isprave kao dokaz o statusu te druge dokaze sukladno posebnom zakonu kojim je određeno to pravo. Pod jednakim uvjetima podrazumijeva se da ukoliko na kraju provedenog testiranja kandidata i provedenog intervjua s istima kandidat i po rang listi ostvare najveći i isti broj ukupnih bodova, prednost pri zapošljavanju ima onaj kandidat koji se u svojoj prijavi pozvao na to pravo i isto dokazao s priloženim dokazima. Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a prije izbora odabranog kandidata za radno mjesto predočiti će se izvornik isprava. Rok za dostavu prijave je 10. rujna 2024.godine. Prijave sa potrebnom dokumentacijom dostavljaju se putem elektroničke pošte na adresu [email protected], ili osobno na adresu TKM d.o.o., Tinjan 2, 52444 Tinjan, sa naznakom naziva radnog mjesta za koje se podnosi prijava: ''Za natječaj - Viši stručni suradnik za proračun i financije'' ili "Za natječaj – referent za računovodstvene poslove". Nepotpune i nepravovremene, te prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete za navedeno radno mjesto neće biti uzete u razmatranje. Sa kandidatima koji ispunjavaju uvjete natječaja, Povjerenstvo imenovano za odabir provesti će usmeni razgovor, na koji će kandidati biti pozvani putem e-maila. Nakon usmenog razgovora obraditi će se prijave te po odlučivanju donijeti Odluka o izboru kandidata unutar roka od 30 dana. U slučaju izmijenjenih okolnosti o kojima odlučuje poslodavac, ovaj natječaj ili dio natječaja za zapošljavanje može se poništiti. Sukladno odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (Narodne novine broj 42/18) i Uredbe (EU) 2016/679, dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom osoba koje podnose prijavu na natječaj te se smatra da su dale privolu za obradu osobnih podataka. Podaci će se obrađivati isključivo u svrhu provedbe natječaja.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146216251
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje