Viši administrator / viša administratorica it podrške  HZZ OGLAS

Komunalno društvo VODOVOD I KANALIZACIJA društvo s ograničenom odgovornošću za vodoopskrbu i odvodnju
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
12.09.2024.

Mjesto rada:
RIJEKA, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
6 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: KD VODOVOD I KANALIZACIJA D.O.O. RIJEKA, DOLAC 14
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.kdvik-rijeka.hr/posao_i_karijera/Natjecaji
Ostale informacije:
Opis poslova : Uvodi, testira i postavlja parametre za računalne, mrežne i telekomunikacijske sustave sukladno profesionalnim standardima, tehničkoj i internoj dokumentaciji.
Nabavlja, instalira i evidentira novu računalnu opremu i programsku podršku.
Primjenjuje i održava odgovarajuće operativne sustave unutar korisničkog okruženja.
Osmišljava metodologiju osiguranja kontinuiteta poslovanja poduzeća i oporavka od katastrofe. Izrađuje redovne sigurnosne kopije podataka i vezana izvješća o toj aktivnosti.
Priprema i nadzire uvođenje prikladnog informatičkog sustava.
Brine se o zalihama informatičkih roba i usluga, upravlja i planira informatičke kapacitete i potrebe. Nadzire provođenje mjera sigurnosti i pristupa korisnika radnim stanicama, mrežama i sustavima. Druga je razina eskalacije u rješavanju korisničkih i sistemskih problema u slučaju da oni nisu riješeni u okviru radnog mjesta Administratora IKT sustava i korisničke podrške i Administratora IKT sustava. Izvješćuje Voditelja Odjela IT podrške o stanju sustava i potrebama obnove resursa. Brine o pridržavanju autorskih prava kod instalacije programske opreme. Samostalno koordinira manjim timom zaposlenika na istovjetnim poslovima.
Obavlja ostale poslove iz područja struke po nalozima nadređenih.
Na temelju Odluke o potrebi zasnivanja radnog odnosa i raspisivanju javnog natječaja broj: 2579/24 od 29.8.2024. godine KD VODOVOD I KANALIZACIJA d.o.o. iz Rijeke, Dolac 14 (u daljnjem tekstu: Društvo), objavljuje J A V N I N A T J E Č A J za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto Viši administrator IT podrške u Službi IT podrške, Sektor pravnih i zajedničkih poslova, jedan (1) izvršitelj, na neodređeno vrijeme uz probni rad u trajanju od šest (6) mjeseci. Uvjeti navedenog radnog mjesta: - VŠS/SSS prirodnog ili društvenog smjera - računalstvo, - šest (6) godina radnog iskustva, - napredno poznavanje rada na osobnom računalu i informatičkih programa, - poznavanje engleskog jezika - vozačka dozvola B kategorije. Kandidati su, uz prijavu na natječaj, dužni dostaviti: - životopis, - dokaz o stručnoj spremi (presliku svjedodžbe ili diplome), - dokaz o radnom iskustvu (e-radna knjižica), - dokaz o poznavanju engleskog jezika, - presliku vozačke dozvole. Kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima. Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 101. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (''Narodne novine'' broj 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na javni natječaj dužan je, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja iz članka 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, navedenim na stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843. Kandidat koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dokazuje to odgovarajućom javnom ispravom o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom, te dokaz iz kojeg je vidljivo na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.). Rok za podnošenje prijava s dokazima o ispunjavanju uvjeta iznosi osam (8) dana od objave natječaja na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje i mrežnoj stranici. Društva. Prijave se podnose: 1. putem pošte na adresu: KD VODOVOD I KANALIZACIJA d.o.o. Rijeka Ured za ljudske resurse Dolac 14 (III kat) 51000 Rijeka ili 2. na e-mail: [email protected]. Kandidat koji nije podnio pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja neće se smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj i njegova se prijava neće razmatrati. Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja pozivaju se na intervju. Kandidat koji se ne odazove na intervju više se neće smatrati kandidatom u postupku. Odluku o izboru kandidata donosi direktor Društva na temelju postignutih rezultata, u roku od trideset (30) dana od dana isteka roka za podnošenje prijave. Protiv odluke o izboru kandidata ne postoji mogućnost ulaganja pravnog lijeka. O rezultatima postupka svaki prijavljeni kandidat biti će obaviješteni u roku od osam (8) dana od dana donošenja odluke o izboru kandidata. Društvo pridržava pravo poništenja javnog natječaja u svakoj fazi postupka, bez posebnog obrazloženja i zbog toga ne odgovara za eventualnu štetu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146493963
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje