Voditelj bara / Bar Manager (m/ž)

3 dana do isteka
Mjesto rada:
Petrčane
Rok prijave:
19.09.2024.

Želiš li biti dio rastuće obiteljske grupacije koja broji više od 30 hotela i rezidencija u Europi? Želiš li pridonijeti stvaranju ugodnog i nezaboravnog okruženja našim gostima? U Falkensteineru te očekuje dinamičan i otvoren tim koji istovremeno cijeni inovaciju i tradiciju. Radujemo se da ćemo te upoznati i da ćeš se pridružiti našem timu u Petrčanima kao:

Voditelj bara/Bar Manager (m/ž) - Punta Skala

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI:

  • Organizacija cjelokupnog rada na barovima, nadzor, te po potrebi prilagođavanje istog
  • Pripremanje raznovrsnih koktela i miješanih pića, te izdavanje ostalih pića iz ponude
  • Briga o besprijekornom odvijanju posluživanja
  • Kontrola kvalitete pića iz ponude
  • Odgovornost za sve vrste obračuna na području bara
  • Briga o radu i vođenju novih kasa “Novacom”
  • Efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima u odjelu
  • Nadzor i održavanje vanjskih barova (Bar-outlets) glede čistoće i reda
  • Profesionalno provođenje rješavanja pritužbi
  • Organizacija i održavanje sastanaka unutar odjela
  • Podržavanje i poticanje razvoja osoblja, vođenje razgovora s zaposlenicima radi procjene i razvoja
  • Preuzimanje odgovornosti za efektivno planiranje optimalnog rasporeda osoblja po radnim mjestima (plan službe, planiranje godišnjeg odmora)
  • Selekcija novih zaposlenika, organizacija i osiguravanje efektivnog uvođenja novih zaposlenika u posao

ŠTO OČEKUJEMO OD TEBE:

  • SSS ugostiteljskog usmjerenja
  • 3-5 godina radnog iskustva
  • Fleksibilnost radnog vremena
  • Sposobnost organizacije rada i sposobnost upravljanja ljudi
  • Proaktivnost u rješavanju problema i pritužbi gosta i radnik
  • Konstantno ulaganje i razvijanje u području rada
  • Dva strana jezika u govoru i pismu

ŠTO TI NUDIMO:

  • All-inclusive onboarding za dobar početak na poslu
  • Buddy program
  • Zdravi i uravnoteženi obroci za zaposlenike u restoranima za zaposlenike (i u slobodne dane)
  • Besplatno korištenje fitness prostorija
  • Individualni planovi razvoja i podrška putem interne i eksterne edukacije te mogućnosti razvoja
  • Mogućnosti rada i razvoja u ostalim Falkensteiner hotelima
  • Mogućnost kreiranja budućnosti u dinamičnom i otvorenom radnom okruženju
  • Atraktivne destinacije za sportske aktivnosti i slobodno vrijeme
  • Cijena za zaposlenike i posebne cijene za obitelj i prijatelje s dodatnim popustima na hranu i piće i wellness usluge u hotelima

Ostale pogodnosti možete naći ovdje: https://www.falkensteiner.com/hr/kao-poslodavac#prednosti

Ukoliko imate dodatnih pitanja, slobodno nas kontaktirajte putem e-maila.
Molimo da se prijavite isključivo putem klika na "Prijavi se na oglas".

Veselimo se tvojoj prijavi!

Bacite pogled na svoje buduće radno mjesto www.falkensteiner.com/hr/karijera

KONTAKT: HR Tijana Pavić · Falkensteiner ResortPunta Skala, 23231 Petrčane
blog.falkensteiner.com