Voditelj/ica gradilišta / montaže  HZZ OGLAS

8 dana do isteka
multi-sport društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Pazin
Rok prijave:
30.09.2024.

Mjesto rada:
PAZIN, ISTARSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Talijanski jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: INDUSTRIJSKA ULICA 27, LOVRIN, 52000 PAZIN
najava na telefon: 052 684502
mobitel: 098 9625721
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: - planiranje i delegiranje rada među monterima, serviserima i članovima tima u skladu sa zahtjevima klijenata - nadziranje i kontrola zadataka pri novim montažama - nadziranje izvršenja radova, materijala, montaže i dokumentacije - osiguranje postizanja zadanih ciljeva - priprema gradilišta - osiguranje usklađenosti rada sa zdravstvenim i sigurnosnim postupcima - sudjeluje kod tehničke primopredaje objekata i okončanog obračuna s naručiteljima
Uvjeti: - poželjno osoba elektrotehničke, elektroničke, strojarske ili slične naobrazbe - samoinicijativnost i usmjerenost na rješavanje problema - znanje i iskustvo u vođenju objekata - spretnost u pregovaranju, sposobnost rješavanja konflikata i liderske sposobnosti - organizacijske sposobnosti i održavanje rokova - spremnost na putovanje - terenski rad
Što nudimo: - rad na neodređeno vrijeme - rad u jednoj smjeni, ponedjeljak - petak - redovita, rastuća i stimulativna primanja 1500-2500 eura neto plaća ovisno o sposobnostima - naknada za prijevoz - naknada za prehranu - terenski dodatak / dnevnice za rad na terenu - Božićnica, Uskrsnica i nagrada za radne rezultate - bonusi - naknade za novorođenče - kolektivni godišnji odmor u trajanju od 2 tjedna ostalo po dogovoru - stabilno radno mjesto sa dobrim međuljudskim odnosima
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145841651
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje