Voditelj/ica poslovanja ugostiteljskog objekta  HZZ OGLAS

KUNA PROJEKT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo i usluge
Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
31.07.2024.

Mjesto rada:
OSIJEK, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: GORNJODRAVSKA OBALA BB, OSIJEK
mobitel: 098 252070
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: - vođenje tima konobara i komunikacija s kuhinjom - kontrola i nadzor rada konobara i kuhinje - organizacija i provođenje inventura - komunikacija s knjigovodstvom i dobavljačima - praćenje i pridržavanje zakonskih propisa, uputa i pravilnika Uvjeti: - iskustvo u vođenju ugostiteljskog objekta - izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine - sposobnost upravljanja timom - poznavanje zakonskih propisa u ugostiteljstvu - osnovno znanje o knjigovodstvu i inventurama Poslodavac nudi: - atraktivna primanja - motivirajuće i profesionalno okruženje - odlične uvjete rada Ako ste zainteresirani i ispunjavate navedene uvjete, pošaljite svoj životopis na [email protected] ili nas kontaktirajte na 098/252-070.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144878165
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.