Voditelj/ica proizvodnje  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
5 godina
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
Ostale informacije:
Naziv radnog mjesta: Voditelj/ica proizvodnje
Vrsta zaposlenja: Neodređeno
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Način rada: Jedna smjena
Uvjeti na radnom mjestu: Rad na jednom mjestu

Opis posla: Upravljanje i organizacija proizvodnog procesa
Odgovornost za dodjeljivanje zadataka, ostvarivanje dnevnih ciljeva proizvodnje, poboljšanje kvalitete i kvantitete proizvoda
Upravljanje, motivacija i procjena učinka podređenih radnika
Rješavanje problematičnih situacija, usvajanje i implementacija korektivnih mjera s ciljem eliminiranja istih
Vođenje i organiziranje proizvodnje i kontrola rada radnika svih pogona u proizvodnji
Organiziranje nadzora procesa proizvodnje
Upravljanje i organizacija rada u procesu proizvodnje prema zadanim planovima proizvodnje s ciljem ostvarivanja zadanih rokova isporuke uz minimalizaciju utrošenih resursa
Organizacija i usklađivanje proizvodnje s pripremom proizvodnje, praćenjem plana i dinamike proizvodnje i koordinacija s drugim odjelima
Organizacija tehnoloških procesa prema pisanim radnim postupcima za izradu pojedinih proizvoda
Redovito praćenje ključnih pokazatelja uspješnosti proizvodnog procesa - broja reklamacija/pogrešaka, produktivnosti i utrošenih sati po različitim fazama izrade te ukupnog vremena potrebnog za izradu i izvještavanje o istima
Organizacija proizvodnog procesa i provođenje potrebnih mjera i aktivnosti s ciljem podizanja razine efikasnosti proizvodnog procesa
Upravljanje direktnim i indirektnim troškovima rada u procesu proizvodnje s ciljem podizanja profitabilnosti pojedinih projekata i cjelokupnog proizvodnog procesa
Praćenje novih tehnoloških trendova u svijetu te predlaganje i primjena istih u proizvodnim procesima
Ocjenjivanje uspješnosti i zalaganja radnika i voditelja pogona te primjena korektivnih mjera
Identificiranje problema vezanih za proces proizvodnje
Odgovornost za primjenu sustava zaštite zdravlja i sigurnosti radnika u proizvodnim pogonima
Odgovornost za redovito održavanje i ispravno korištenje strojeva i opreme u proizvodnim pogonima
Odgovornost za uspostavu sustava kontinuiranih poboljšanja u procesu proizvodnje
Odgovornost za ažurnost i kvalitetu vođenja administrativnih poslova
Nadzor provođenja korektivnih i preventivnih akcija te primjena promjena naloženih od strane kontrole kvalitete
Uspostavljanje mjera u cilju sprečavanja nastajanja neusklađenosti, prethodno i tijekom proizvodnog ciklusa
Izrada godišnjeg plana proizvodnje u suradnji s upravom te rad na strategiji
Definiranje potrebnih radnih mjesta, opis poslova te izmjene posla na pojedinim radnim pozicijama te u suradnji s ljudskim resursima i zaštitom na radu provodi promjene
Izvještavanje uprave o svim ključnim elementima proizvodnje, radnicima i opremi
Izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način

Uvjeti:
SSS, VŠS, VSS tehničko/drvnotehnološko/ekonomsko usmjerenje
Poželjno 5 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Poznavanje rada u O365 s naglaskom na Excel
Vozačka dozvola B kategorije

Posebni uvjeti:
Razvijene vještine vođenja ljudi i timova
Organizacijske sposobnosti
Razvijene komunikacijske vještine
Vještine rješavanja konflikta
Povjerljivost, savjesnost i pouzdanost s visokom radnom etikom (dosljednost u čuvanju povjerljivih poslovnih podataka)
Proaktivan i odgovoran pristup radu, samoinicijativnost
Poznavanje područja planiranja, izvješćivanja, upravljanja troškovima, upravljanja ciljevima i proaktivan rad u tom segmentu i sferi efikasnosti i ekonomičnosti
Vještine upravljanja vremenom s usmjerenošću na rezultate i rokove radnih zadataka
Čitanje radnih naloga i tehničkih nacrta
Poznavanje strojeva za proizvodnju namještaja
Poznavanje materijala za proizvodnju namještaja
Analitičke sposobnosti
Nudimo Vam: Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
Uvođenje u posao pod vodstvom mentora
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145515752
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje