Voditelj logistike (m/ž) / Tehničko operativna podrška

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
06.03.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
B1 MEDIA d.o.o. je vodeća tvrtka specijalizirana za oglašavanje u zatvorenim prostorima i na plažama – indoor & beach advertising.

Osnovani smo 1998. godine i od prvog dana naše oglasne površine nalaze se na mjestima gdje precizno definirana ciljna skupina po prirodi samog prostora već boravi. Trenutno raspolažemo s preko više od 14.000 oglasnih površina diljem RH sa snažnom digitalizacijom uređaja.

Radi šireg poslovanja tražimo odgovornu osobu za rad na poziciji:

VODITELJ LOGISTIKE (m/ž)

Odgovornosti:

• Organizacija izmjene oglasnih površina u domeni B1 Medie I koordinacija suradnika na terenu.
• Planiranje I organizacija tehničke službe, kontrola I vođenje asistenata logistike te vanjskih suradnika.
• Stvaranje tržišne pozicije i optimiziranje mreže, stvaranje novih ogalsnih prostora te pozicioniranje.
• Razvoj novih oglasnih površina, koordinacija rada s dobavljačima te optimalno ulaganje s brigom o troškovnoj strani.
• Održavanje odnosa s vlasnicima prostora gdje se nalaze oglasne površine poslodavca.
• Koordinacija rada s voditeljima projekata I klijenata prema poslovnim procesima, opertaivna podrška prodaji u logističkoj službi.
• Izvještavanje tima projekata i prodaje te izvještavanje prema članovima uprave.
• Skladišno poslovanje, praćenje ulaza i izlaza robe.
• Svi ostali zadatci prema naputcima nadređenih
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Hrvatska

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS, VŠS, VSS
• Poželjno radno iskustvo, minimalno 3 godine u tehničkim sektorima
• Aktivno korištenje MS Officea
• Dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
• Spremnost na kontinuiranu edukaciju i učenje
• Tražimo proaktivnu i odgovornu osobu, razvijenih komunikacijskih, prezentacijskih i pregovaračkih vještina, samoinicijativnu i predanu ostvarivanju zadanih prodajnih ciljeva.
• Radišan pristup radu i sposobnost rješavanja problema te donošenja odluka
• Vještima upravljanja, kontrole i organizacije tima zaposlenika

Kandidatu nudimo rad u dinamičnom i motivirajućem okruženju, stručno vodstvo i pomoć u planiranju i organizaciji poslova te bonuse ovisno o uspjehu.

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem 'Brze prijave' ili na e-mail [email protected] najkasnije do 06.03.2024.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine