Voditelj prodavaonice (m/ž)  HZZ OGLAS

LPP CROATIA d.o.o. za usluge
Mjesto rada:
Dubrovnik
Rok prijave:
08.11.2024.

Mjesto rada:
DUBROVNIK, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://lpp-croatia-doo.talentlyft.com/o/wto/apply
Ostale informacije:
BUDUĆIM ZAPOSLENICIMA NUDIMO: Stabilno radno mjesto u dinamičnoj kompaniji koja je u ekspanziji
Mogućnost napredovanja i profesionalnog razvoja uz primjenu novih tehnologija
Naknadu za prijevoz prema cjeniku lokalnog prijevoznika i topli obrok
Sudjelovanje u projektima na međunarodnoj razini
Atraktivna primanja uz bonuse
Fleksibilno radno vrijeme
Besplatnu Multisport karticu
Dodatne pogodnosti na kupnju
Obiteljski dan i dodatne dane godišnjeg odmora
24/7 podršku stručnjaka za osobne, pravne i financijske savjete
OPIS POSLA: Vođenje i organizacija poslovanja prodavaonice
Kontrola zaliha, naručivanje i preuzimanje robe
Praćenje prodajnih rezultata te odgovornost za postizanje ciljeva i povećanje profita, uz brigu o imidžu brenda
Osiguravanje vrhunske usluge kupcima, s aktivnim sudjelovanjem u prodaji po potrebi
Selekcija, vodstvo, edukacija i motivacija tima
Analiza poslovanja i redovito izvještavanje o rezultatima
Pokazivanje angažmana i fleksibilnosti u radu
OD KANDIDATA OČEKUJEMO: Srednju stručnu sprema (SSS) ili višu stručnu sprema (VŠS)
Siguran i profesionalan nastup s izraženom poslovnom etikom
Iskustvo u vođenju tima uz sposobnost jasne komunikacije, motivacije i obuke članova tima
Organiziranost, entuzijazam i fokus na postizanje prodajnih rezultata
Poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, Internet)
Dobro poznavanje engleskog jezika
Želju za radom u dinamičnom okruženju
Spremnost na učenje i kontinuirano usavršavanje
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
148206305
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje