Voditelj proizvodnje (m/ž)

Mjesto rada:
Belica
Rok prijave:
18.11.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se voditelj/ica proizvodnje.
Posebne pogodnosti:
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- minimalno SSS, agronomski smjer
- obvezna vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje rada na računalu (MS Office - Excel, Word, PPT)
- organizacijske sposobnosti
- spremnost na timski rad, educiranje i aktivno sudjelovanje u poslovanju PO
- odgovornost, motiviranost, fleksibilnost
- dobre komunikacijske i socijalne vještine

Prednosti:
- znanje engleskog jezika
- poznavanje Global Gap sustava

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za 'Brzu prijavu' ili telefonski na brojeve: +385 98 600 262 ili +385 98 307 896
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro