Voditelj računovodstva (m/ž)

Danas istječe
Mjesto rada:
Poreč
Rok prijave:
19.09.2024.
Plaća:
od 1 600 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- samostalno vođenje knjigovodstva sukladno važećim zakonskim propisima i računovodstvenim standardima (MRS, MSFI, HSFI)
- obavljanje knjiženja i usklađenja knjigovodstvene dokumentacije (knjiženje dokumenata za obračun, URA i IRA te izvoda; blagajničko poslovanje, mjesečni obračun PDV-a)
- priprema podataka i pravovremena izrada mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja za potrebe financijskih institucija (Porezne uprave, Fine, HNB),
- izrada završnog računa, godišnjeg obračuna poreza i doprinosa…
- financijska izvješća za potrebe Uprave i vlasnika
- priprema dokumenata za reviziju Društva,
- kontrola dokumentacije dostavljene za obračun plaće
- obračun plaće te ostalih primanja (bonusi, honorari, naknade)
- prijave i odjave djelatnika, obračun bolovanja
- priprema izvještaja obračuna plaće prema zahtjevu uprave
- izrada i pravovremena dostava propisanih izvješća državnim i ovlaštenim institucijama, a koji se odnose na obračun i isplatu plaće
- aktivna suradnja s klijentima poduzeća, poreznom upravom, bankom i svim relevantnim institucijama
- kontinuirano praćenje relevantnih zakona i propisa
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
- stalni radni odnos uz probni rok
- stimulativna primanja
- bonus na plaću u skladu s rezultatima
- dodatak na plaću za Božić i Uskrs
- pogodnosti u skladu sa statusom radnog mjesta
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- stručna sprema: fakultet ekonomskog smjera; VŠS i više
- minimalno 5 godina radnog iskustva na području računovodstva
- poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa poznavanje relevantnih zakona (o radu, o porezu na dohodak, o obaveznom zdravstvenom osiguranju…)
- poznavanje rada u MS Office-u
- pouzdanost, komunikativnost, odgovornost
- organizacijske sposobnosti i siguran profesionalni pristup
- znanje engleskog u govoru i pismu

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.