Voditelj razvoja poslovanja (m/ž)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Ciklopea d.o.o. je kompanija koja nudi suvremena jezično-tehnološka rješenja iz područja medicine, farmacije, IT-a i drugih industrija da prenesu svoje poruke stranim tržištima i uspješno posluju internacionalno.

Jeste li idealna osoba za naš tim?

Na poziciji voditelja razvoja poslovanja bit ćete dio tima koji radi na jačanju liderske pozicije Ciklopee u pružanju razvojnih lokalizacijskih rješenja svojim klijentima, pomažući im da se uspješno predstave na internacionalnom tržištu i osiguraju jaku poziciju na globalnom tržištu. Individualnim pristupom kupcima i osluškivanjem njihovih potreba pomoći ćete im u pronalaženju rješenja prilagođenog njihovom poslovanju.

Ako imate iskustva u radu u jezičnoj ili IT industriji te razumijete važnost suvremenih jezičnih rješenja za poslovni uspjeh a ujedno volite sudjelovati u razvoju poslovanja, možda ste upravo vi idealna osoba za nas.

Odgovornosti:
• traženje novih klijenata i generiranje leadova
evidentiranje i vrednovanje te odabir potencijalnih klijenata
• određivanje odgovornih osoba među potencijalnim klijentima i dogovaranje sastanaka s ciljanim potencijalnim kupcima kako bi započeo proces prodaje
• kreiranje i praćenje novih poslovnih prilika
• suradnja s prodajnim timom i upravom kako bi se odredili potrebni strateški pristupi prodaji
• stalno širenje prodajnog kanala tvrtke
• dostizanje prodajnih ciljeva i profitne marže
• pregovaranje o cijenama i finalizacija ugovora za zatvaranje prodaje
• registriranje svih prodajnih aktivnosti na dnevnoj bazi u CRM-u
• tjedni/mjesečni/godišnji izvještaji upravi o postignutim rezultatima
• izvještavanje o tržišnim trendovima u industriji
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• dobre radne uvjete i bogat paket benefita i nagrađivanja
• priliku za osobni razvoj i ostvarenje ciljeva
• pozitivan stav i izvrsnost, timski rad usmjeren na rezultate
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Potrebni uvjeti:
• BA ili MA – završen trogodišnji ili četverogodišnji studij
• 1 - 3 godine neposrednog iskustva u prodaji
• iskustvo u prodaji – prijelaz potencijalnih klijenata u poslovne partnere uz održavanje utvrđenih prodajnih kvota
• iskustvo u procjeni potencijalnih klijenata, planiranju komunikacije, razvoju kupaca i upravljanju vremenom
• uspješna kvalifikacija potencijalnih klijenata koja uključuje više ključnih donositelja odluka
• izražene vještine prepoznavanja problema i rješavanja reklamacija
• sposobnost izgradnje i održavanja trajnih odnosa s kupcima
• izvanredne verbalne komunikacijske i prezentacijske vještine, ali i besprijekorne pismene vještine
• timski igrač, s izraženim osobnim stavovima i rješenjima
• sposobnost postizanja i premašivanja ciljeva i u vrijeme rada pod pritiskom
• nužno je tečno poznavanje engleskog jezika. Tečno poznavanje njemačkog jezika je plus.

Ciklopea je dobitnik raznih poslovnih priznanja i nagrada.

Očekujemo vašu prijavu na [email protected] ili putem 'Brze prijave'.

Pridružite se našem timu i pokažite nam da bez vas više ne možemo!
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina