Voditelj smjene (m/ž)

Mjesto rada:
Kukuljanovo
Rok prijave:
01.07.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Primarna djelatnost tvrtke Orada adriatic d.o.o. je marikultura, odnosno uzgoj orade i brancina. Tvrtka se nalazi među vodećim proizvođačima bijele ribe u Hrvatskoj. Lokacije naših ribogojilišta su smještene na otocima Cresu i Krku dok kompletnu preradu i skladištenje obavljamo u novom i modernom pogonu na Kukuljanovu. Sekundarna djelatnost naše tvrtke je prerada i plasman svježe te zamrznute ribe kao i vlastitih ribljih delikatesa. Proizvode vrhunske kvalitete plasiramo na domaćem i inozemnom tržištu pod brandom Royal Adriatic i Brok.

Smatramo da su ljudski resursi važan dio uspjeha svake tvrtke stoga smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će kao dio našeg tima, svojom motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.

Zapošljavamo više od dvjesto djelatnika koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja. Zbog daljnjeg širenja poslovanja, pozivamo Vas da se pridružite našem uspješnom timu!

Glavne odgovornosti:
• odgovoran je za organizaciju rada i realizaciju svoje smjene
• izrađuje proizvodne naloge te brine o utrošku sirovine i repromaterijala
• izrađuje deklaracije gotovih proizvoda, izvještaje o radu smjene i ostalu potrebnu
dokumentaciju
• evidentira sve radne aktivnosti djelatnika u svojoj smjeni
• vrši kontrolu ulaza sirovine i repromaterijala sukladno pravilima struke i definiranim
procedurama
• vrši izlaznu kontrolu gotovog proizvoda te faznu kontrolu u toku proizvodnje sukladno
pravilima struke i definiranim procedurama
• kontrolira ispravnost roba i dokumentacije
• sprovodi mjere ZNR-a i osigurava radne uvjete radnika u Proizvodnji
• vodi svu potrebnu evidenciju za radnike u svom odjelu
• osobama bez radnog iskustva osiguravamo rad pod mentorstvom
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
• konkurentnu plaću s razvijenim sustavom nagrađivanja
• plaćenu naknadu za prehranu
• plaćene putne troškove
• prigodne nagrade (božićnica…)
• poticajno, razvojno i ugodno radno okruženje
• mogućnost daljnjeg usavršavanja i napredovanja uz organizirano uvođenje u posao
• vrsta zaposlenja: stalni radni odnos uz obavezan probni rok
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• minimalno SSS
• poželjno iskustvo na istim i sličnim poslovima 1 godinu
• poželjno iskustvo u radu s IFS Food i srodnim certifikatima
• razvojne i inovacijske sposobnosti
• izrazite komunikacijske i organizacijske vještine
• aktivno korištenje osobnim računalom (MS Office)
• jezici: engleski (aktivno)
• spremnost na smjenski rad

Molimo prijavite se putem donje Brze prijave ili na [email protected]
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina