Voditelj ureda (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.06.2024.
Plaća:
od 900 € do 1 000 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
West End centar stranih jezika organizira tečajeve stranih jezika i radionice osobnog i profesionalnog razvoja za građana i tvrtke, i to vrlo uspješno već 15 godina.

Okupljamo kvalitetan tim od 12 suradnika, angažiranih u poduci, marketingu i razvoju poslovanja.

Opis posla
Ako si komunikativna, kreativna i dobro organizirana osoba koja se vidi u ulozi voditelja/ice ureda škole stranih jezika, pozivamo te da upoznaš našu dinamiku rada i pridružiš se našem timu ako smo dobar "fit".

Naša škola, ured, tim i klijenti trebaju osobu koja će upravljati sa zadacima koji uključuju sudjelovanje u administraciji i marketinškim aktivnostima škole, organizaciji programa i tečajeva te komunikaciju s našim suradnicima i klijentima.

Radno vrijeme: 6 ili 8 sati dnevno (po dogovoru), ponedjeljak - četvrtak od 15,30 - 19,30 / 20 h na recepciji škole, petak po dogovoru, dok je ostale radne sate moguće obavljati od kuće.

Potrebna i mogućnost povremenog rada subotom kada se održavaju tečajevi za školarce (npr. 1 mjesečno od 9,30 - 12h, po potrebi i dogovoru, pogotovo tijekom upisa).

Tijekom školskih praznika moguć rad od kuće.

Izvan trajanja upisa moguć rad od kuće po dogovoru.
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
Rad u podržavajućem i dinamičnom okruženju, uz ravnotežu timskog i samostalnog rada, kreativnih i administrativnih zadataka što čini posao zanimljivijim.

Kako se škola bavi edukacijom, odnosno osobnim i profesionlanim razvojem, angažman kod nas svakako podrazumijeva rast i za svakog člana tima.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Za obavljanje istih potrebne su vještine, odnosno poznavanje rada u programima i aplikacijama: Excel, Canva te glavnih alata za upravljanjem poslovnim procesima ureda i koordinacije tima.

Također, potrebno je izvrsno poznavanje engleskog jezika.

Stručna sprema: Stručni prvostupnik (Društvene znanosti), Visoka stručna sprema (Društvene znanosti)
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina