Voditelj/voditeljica brodice - kontrolor/ka  HZZ OGLAS

NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu, ostale lučke usluge, komunalne djelatnosti i graditeljstvo
Mjesto rada:
Biševo
Rok prijave:
31.07.2024.

Mjesto rada:
BIŠEVO, SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
osobni dolazak: ULICA HRVATSKIH MUČENIKA 17, 21485 KOMIŽA
pisana zamolba: ULICA HRVATSKIH MUČENIKA 17, 21485 KOMIŽA
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Asistencija prilikom ukrcaja i iskrcaja putnika,
Pomorski prijevoz putnika,
Prikupljanje i odnos otpada sa plovila,
Odgovorno i ekonomično upravljanje plovilom, vođenje evidencije potrošnje goriva,
Izvršavanje naloga za pomorski prijevoz prijevoz (transferi),
Dnevno održavanje plovila i obavljanje sitnih popravaka,
Asistencija pri održavanju reda u luci,