Voditelj/voditeljica hotelskog domaćinstva  HZZ OGLAS

4 dana do isteka
MARINA PUNAT HOTEL & RESORT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo, trgovinu i usluge, turistička agencija
Mjesto rada:
Punat
Rok prijave:
24.09.2024.

Mjesto rada:
PUNAT, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
1 godinu i 6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Samački smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla: rukovodi, organizira i kontrolira proces rada hotelskog domaćinstva
prati kvalitetu urednost, čistoću i higijenu resorta
planira, razvija i implementira standarde i radne procedure za uspješno funkcioniranje odjela
nadzire rad odjela sukladno postavljenim standardima tvrtke
sudjeluje u procesu odabira i treningu zaposlenika
kreira tjedni raspored rada vodeći računa da su radni sati prilagođeni obimu posla
upravlja troškovima odjela kako bi bili u skladu s odobrenim planom
vodi evidenciju ulaza i izlaza hotelskog rublja
brine o uređenju interijera hotela
Uvjeti: stručna sprema: VSS / SSS (poželjno hotelijerskog ili ekonomskog smjera)
radno iskustvo minimalno 3 godine na istim ili sličnim rukovodećim poslovima
aktivno znanje 1 stranog jezika u govoru (engleski, njemački ili talijanski) uz poželjno znanje drugog stranog jezika
informatička pismenost (MS office)
Vještine: razvijene organizacijske vještine
temeljitost i točnost u radu,
marljivost i fleksibilnost
komunikacijske vještine
odgovornost, kooperativnost i pouzdanost
brzina, spretnost
uslužnost i gostoljubivost,
izuzetna posvećenost održavanju higijene i kvalitete objekta
usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
sklonost timskom radu
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146183821
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje