Voditelj / Voditeljica proizvodnje

Mjesto rada:
Belišće
Rok prijave:
03.08.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo motiviranog/u i iskusnog/u kandidata/kinju za poziciju Voditelj/ica proizvodnje u našem poduzeću. Kao Voditelj/ica proizvodnje, biti ćete odgovorni za učinkovito vođenje proizvodnih procesa u našem proizvodnom pogonu.

Broj traženih radnika: 1
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Glavne odgovornosti uključuju:
• Planiranje, organiziranje i nadzor nad fazama proizvodnje
• Rukovođenje i motiviranje tima proizvodnih radnika kako bi se postigli ciljevi proizvodnje.Upravljanje i organizacija rada u proce su proizvodnje prema zadanim planovima proizvodnje s ciljem ostvarivanja zadanih rokova isporuke uz minimalizaciju utrošenih resursa
• Suradnja sa ostalim odjelima radi osiguranja koordiniranog rada i postizanja zajedničkih ciljeva
• Organizacija proizvodnog procesa i provođenje potrebnih mjera i aktivnosti s ciljem podizanja razine efikasnosti proizvodnog procesa
• Odgovornost za ažurnost i kvalitetu vođenja administrativnih poslova
• Uspostavljanje mjera u cilju sprečavanja nastajanja neusklađenosti, prethodno i tijekom proizvodnog ciklusa
• Redovito praćenje ključnih pokazatelja uspješnosti proizvodnog procesa ( KPI ) - broja reklamacija/pogrešaka, produktivnosti i utrošenih sati po različitim fazama izrade te ukupnog vremena potrebnog za izradu i izvještavanje o istima
• Odgovornost za primjenu sustava zaštite zdravlja i sigurnosti radnika u proizvodnim pogonu
• Odgovornost za redovito održavanje i ispravno korištenje strojeva i opreme u proizvodnom pogonu
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Konkurentnu plaću i stimulaciju na temelju postignutih rezultata
• Mogućnost napredovanja i razvoja dinamične karijere u dinamičnom radnom okruženju
• Rad u ugodnom timu koji cijeni Vaš trud i doprinos

Naknada za prijevoz: Da
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Razina obrazovanja: SSS, VŠS, VSS
• Iskustvo rada u proizvodnji ( minimalno tri godine )
• Vještine vođenja tima i komunikacijske sposobnosti
• Analitičke i organizacijske vještine
• Sposobnost rada pod pritiskom i donošenje brzih odluka

Dodatna znanja i vještine:
• Poznavanje 5S metodologije
• Poznavanje rada u O365 s naglaskon na excel
• Organizacijske vještine
• Razvijene komunikacijske vještine
• Savjesnost s visokom radnom etikom
• Poznavanje područja planiranja proizvodnje, izvješćivanja, upravljanje troškovima, upravljanje ciljevima odjela i organizacije
• Poznavanje proizvodnih procesa u metaloprerađivačkoj industriji

Radno iskustvo: 5 godina u metaloprerađivačkoj industriji na istim ili sličnim poslovima.

Ako imate strast prema vođenju proizvodnih procesa u metaloprerađivačkoj industriji i sposobnost da efikasno upravljate timom, pozivamo Vas da se prijavite za ovu poziciju.

Molimo Vas da svoj životopis i motivacijsko pismo pošaljete na: [email protected] ili putem donje 'Brze prijave'.
U predmetu e-pošte navedite:"Prijava za Voditelj/icu proizvodnje".
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
tri godine