Voditelj / Voditeljica računovodstva

8 dana do isteka
Mjesto rada:
Rijeka
Rok prijave:
28.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla:
- izrada računa
- knjiženje i kontrola ulaznih/izlaznih računa i ostale dokumentacije
- knjiženje svih poslovnih promjena
- vođenje platnog prometa
- knjiženje bankovnih izvoda
- obračun plaća i putnih troškova
- dostavljanje izvještaja (JOPPD, PDV)
- sastavljanje bruto bilance
- izrada završnog računa, te priprema i predaja statističkih i godišnjih izvještaja na FINU
- kontrola i praćenje otvorenih stavki kupaca/dobavljača
- kontrola osnovnih sredstava, sitnog inventara i amortizacije
- priprema dokumenata za reviziju
- praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- prijava/odjava radnika
Posebne pogodnosti:
Uvjeti:
- Multiplus kartica
- povremeni rad od kuće
- pet friendly ured
- naknada za prijevoz: u cjelosti
- puno radno vrijeme, mogućnost zapošljavanja umirovljenika
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- minimalno 5 godina iskustva u samostalnom vođenju računovodstva
- prednost znanje rada u Synesisu, ali nije uvjet
- informatička pismenost
- poznavanje računovodstva troškova i budgetinga
- timski rad, proaktivnost, analitičnosti i samostalnost u radu
- poželjno iskustvo u povlačenju sredstva iz EU fondovima
- razina obrazovanja: Srednja škola 4 godine, Viša ili prvostupanjska, Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
- stručni ispiti: Potreban položen stručni ispit; stručni ispit za knjigovođe i računovođe

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
pet godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Fiorella La Guardie 13, 51000 Rijeka
Županija:
Primorsko-goranska županija
Internet adresa:

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.