Voditelj/voditeljica sportskih aktivnosti  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Rab
Rok prijave:
31.10.2024.

Mjesto rada:
RAB, PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://valamar.csod.com/ux/ats/careersite/4/home/requisition/4486?c=valamar&_gl=1*u9anxj*_gcl_au*OTQxMjc5NjMzLjE3MjA1MzAyODc.*_ga*MTIzMDExNzY2Mi4xNzAyMjA2O
Ostale informacije:
Opis poslova: organiziranje i rukovođenje odjela sporta u PC-u na efikasan i profitabilan način
vođenje, motivacija i edukacija tima s ciljem osiguravanja kvalitete rada
sudjelovanje u koordinaciji poslova odjela sporta i ostalih odjela u hotelu
odgovornost za postignutu razinu kvalitete odjela sporta
Ostale napomene: cjelogodišnji ugovor o radu
uključivanje u dodatne programe nagrađivanja i bonus za radne rezultate
ugovor na određeno vrijeme u trajanju od 1 godine s namjerom zapošljavanja na neodređeno vrijeme
osiguran stan za zaposlenika i obitelj – program Krov nad glavom
mogućnost profesionalnog razvoja, stručno usavršavanje i sudjelovanje u edukacijama
mogućnost stalnog zaposlenja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
147631972
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje