Voditelj/voditeljica usluge osobne asistencije i izvoditelj aktivnosti s mladima s teškoćama u razvoju i osobama s intelektualnim teškoćama  HZZ OGLAS

1 dan do isteka
Udruga osoba s intelektualnim teškoćama i njihovih obitelji "Maslačak" Križevci
Mjesto rada:
Križevci
Rok prijave:
27.10.2024.

Mjesto rada:
KRIŽEVCI, KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis poslova: Prikupljanje podataka i vođenje evidencije o potencijalnim korisnicima usluge
Odgovorna osoba za komunikaciju s davateljima financijskih sredstava, prati relevantne natječaje i sudjeluje u planiranju usluge osobne asistencije u Udruzi
Izrada materijala, uputa i pravilnika vezanih uz pružanje/korištenje usluga
Upravljanje uslugom osobne asistencije-planiranje, organizacija, praćenje i kontrola svih aktivnosti
Definiranje i nadzor kvalitativnih i kvantitativnih pokazatelja uspješnosti provedbe usluge
Praćenje napretka usluge osobne asistencije prema predviđenim aktivnostima i definiranim pokazateljima uspješnosti
Mjesečna analiza predviđenih aktivnosti i ostvarenja definiranih ciljeva
< >Komunikacija s osobnim asistentima i korisnicima usluge
Komunikacija s ugovornim i provedbenim tijelom
Praćenje pružanja usluge na terenu
Prikupljanje fotografija i dokaznih materijala o provedbi usluge
Osiguravanje vidljivosti i promocije usluge
Provođenje interne evaluacije usluge
Izvještavanje o postignutim rezultatima, izrada narativnih i financijskih izvještaja
Sudjelovanje u razgovorima za posao osobnih asistenata
Uvođenje osobnog asistenta u rad
Organiziranje edukacije osobnih asistenata i korisnika usluge
Obavještavanje osobne asistente i korisnike usluge osobne asistencije o bitnim informacijama vezanim za pružanje usluge
Koordiniranje rada osobnih asistenata
Vodi evidenciju o mjesečnim izvještajima osobnih asistenata i tjednim planovima korisnika usluge osobne asistencije
Organizira i vodi sastanke s korisnicima usluge osobne asistencije i osobnim asistentima
Sudjelovanje na timskim sastancima Udruge
Sudjelovanje u izradi dokumenata vezanih za Standarde kvalitete u pružanju socijalnih usluga
Ostali poslovi u organizaciji rada Udruge, prema nalogu poslodavca a u okviru stručnih kompetencija
Vođenje mjesečnog izvješća o radu
Osmišljavanje svakodnevnih aktivnosti u i provođenje istih prema projektima s mladima s teškoćama u razvoju i osobama s intelektualnim teškoćama
Radno-okupacijske aktivnosti - briga o sebi, rehabilitacijske aktivnosti, plivanje
Stručno osposobljavanje - vrtlarstvo, informatika, kulinarstvo
Slobodno vrijeme-likovno terapijske aktivnosti, glazbeno scenska radionica, izvođenje pokusa
Psihološko osnaživanje i podrška korisnicima
Svakodnevna briga o korisnicima i aktivnosti sa korisnicima
Pružanje svakodnevne podrške korisnicima
Održavanje radnog prostora
Izrada ukrasnih i uporabnih predmeta
Nabava potrošnog materijala i namirnica (po potrebi)

Uvijeti: Poželjno je, ali nije uvjet radno ili volontersko iskustvo na poslovima vezanim uz rad s osobama s invaliditetom i osobama s intelektualnim teškoćama te u provođenju usluge osobne asistencije
Visoka motivacija za rad i nove izazove, spremnost i sposobnost za učenje
Samostalnost i predanost u izvršavanju zadaća
Izvrsne organizacijske vještine, pouzdanost i točnost
Sklonost timskom radu i dobre komunikacijske vještine
Napredno poznavanje MS Office aplikacije (Word, Excel, Powerpoint) i Interneta
Poželjno posjedovanje osobnog automobila zbog odlaska na teren
Sudjelovanje na manifestacijama i događanjima u Gradu i šire

Zamolbu i životopis poslati na e-mail adresu: [email protected]
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145968504
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje