Vodoinstalater (m/ž)

17 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb i područje RH
Rok prijave:
12.11.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Energyterm d.o.o. je sljednik “Obrta Instalacije Davor ” koji je započeo s radom 2005. godine. Tvrtka Energyterm djeluje od proljeća 2017. i kroz proteklo se vrijeme kvalitetom svojih usluga potvrdila kao pouzdani poslovni partner što potvrđuje zadovoljstvo sve šireg kruga naših korisnika. Uspjeh zahvaljujemo prije svega našoj profesionalnoj ekipi koja iskustvo stječe u svakodnevnoj praksi ali i neprestanom praćenju najnovijih stručnih dostignuća u  struci. Dodatnu garanciju kvalitete usluge osigurava nam i uspješna suradnja s najpoznatijim svjetskim proizvođačima.

Vodoinstalater (m/ž) - (više izvršitelja)

Opis posla:
• izvođenje instalacije vode i odvodnje
• postavljanje i spajanje sanitarije i opreme
• ispitivanje instalacije, podešavanje i puštanje u rad
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• ugodna atmosfera uz redovna primanja
• službeno vozilo
• službeni mobitel
• stimulativni bonusi na plaću, božićnica, prehrana, plaćeni prekovremeni sati i terenski dodatak - osiguravamo svu potrebnu radnu odjeću i profesionalan alat potreban za obavljanje radnih zadataka
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Sve županije

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS (nije uvjet)
• iskustvo 3-5 god. (nije uvjet)
• vozačka B

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.

Kontakt: 091/5293-943.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Ulica Dragutina Jambrešćaka 2, 10430 Samobor
Županija:
Zagrebačka županija

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.