Vozač/ica teretnog vozila  HZZ OGLAS

SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
2
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
najava na telefon: 01 5554320
mobitel: 091 6125444
pisana zamolba: Samobor, Ulica 151. samoborske brigade HV 2
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLA : upravlja specijalnim teretnim vozilom sa svim komunalnim priključcima i odgovoran je za tehničku ispravnost vozila i svi priključaka
rukuje specijalnim komunalnim strojem (vibrovaljak, finišer) i odgovoran je za njegovu tehničku ispravnost
prema potrebi rukuje malim strojem (motorna pila, kresač granja, flakserica, vibro ploča, nabijač, rezalica, udarna bušilica, stupna bušilica) i odgovoran je za njegovu tehničku ispravnost
prema potrebi sudjeluje u provođenju privremene regulacije prometa (dežurstvo na rampama)
vodi potrebnu dokumentaciju vozila
prije upotrebe provjerava kompletnost i tehničku ispravnost vozila
održava vozilo pranjem i podmazivanjem te brine o tehničkoj ispravnosti istog
svakodnevno vrši vizualni pregled vozila prije uključenja u rad / promet te obavještava nadređenu osobu o uočenim nedostacima
prema potrebi obavlja sve poslove na održavanju i rekonstrukciji nerazvrstanih cesta
U pisanoj prijavi na javni natječaj navode se podaci podnositelja prijave (ime i prezime, adresa prebivališta, broj telefona/mobitela i adresa e-pošte) isključivo za potrebe ovog postupka. Uz pisanu prijavu obvezno se prilažu sljedeći dokazi o ispunjavanju uvjeta:
Životopis
Zamolba
Dokaz o potrebnoj stručnoj spremi
Dokaz o radnom iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)
Dokaz o važećoj vozačkoj dozvoli

Molimo kandidate/kinje da prije dostave prijave pročitaju informaciju o obradi podataka na službenoj stranici društva: https://www.komunalac-samobor.hr/komunalac/zastita-osobnih-podataka-c388

Prijave na javni natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se pisanim putem:
1) Poštom na adresu Komunalac d.o.o., Ulica 151. samoborske brigade HV 2, 10430 Samobor, s naznakom „javni natječaj za zapošljavanje“
2) Na e-mail adresu: [email protected], s naznakom: „Prijava za radno mjesto – „VOZAČ TERETNOG VOZILA“
Napomena:
Na javni natječaj se pod jednakim uvjetima imaju pravo javiti osobe oba spola.
Komunalac d.o.o. zadržava pravo poništenja natječaja, u cijelosti i/ili u dijelu te ne prihvatiti ni jednu dostavljenu prijavu.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
146460159
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje