Vozač/ica  HZZ OGLAS

Rok prijave:
31.07.2024.

Mjesto rada:
ĐAKOVO, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
Djelomično
Vozački ispit:
Kategorija B
Kategorija C
Kontakt:
Ostale informacije:
Opis posla:
Obavlja utovar i istovar robe na dnevnoj bazi
Upravlja vozilom na temelju putnog naloga i otpremnih dokumenata
Prilikom polaska na put pregledava robu koja je utovarena te osigurava teret prije početka vožnje
Brine o ispravnosti robe da se ista ne ošteti prilikom manipulacije, utovara, istovara
Dostavlja robu kupcima na definiranu adresu
Po dostavi robe, otpremnicu predaje ovlaštenoj osobi na objektu (vođi tima ili voditelju projekta na gradilištu)
Koristi isključivo vlastitu gps karticu
Sudjeluje kod isporuke i istovara robe na terenu
Održava čistoću vozila (autopraonica ili krug firme) na dnevnoj bazi po potrebi i u dogovoru s nadređenom osobom
Pomaže oko odlaska u poštu, banku i ostalih kurirskih poslova vezanih za tvrtku
Redovno vodi radne naloge (vrijeme provedeno na putu, utovaru, istovaru) te ih dostavlja nadređenom na kraju svakoga radnog tjedna
Racionalno organizira prijevoz (bez praznog hoda) i ne koristi vozila u privatne svrhe
Vodi evidenciju o održavanju vozila, registraciji, periodičnim pregledima, tahografu
Vodi evidenciju prijeđenih kilometara i potrošnje goriva
Vodi brigu o potpisu kupca/dobavljača na otpremnici
Račune od goriva uredno potpisuje i predaje nadređenom ili na za to određeno mjesto
Račune za kupnje koje je odobrio nadređeni, a za potrebe tvrtke, uredno potpisuje i predaje istome
Obavlja poslove registracije službenih vozila
Koristi službeni mobitel radi kontakata sa kupcima, voditeljima gradilišta, voditeljima projekata, nadređenim osobama te za ostalu poslovnu korespondenciju
Prilikom povratka u sjedište tvrtke dostavlja potpisane otpremnice od strane kupca nadređenoj osobi
Prilikom obavljanja poslova u sjedištu tvrtke i izvan tvrtke obavezno koristi službenu radnu garderobu
Brine o urednosti, čistoći, ispravnosti vozila
Dužan je čuvati poslovnu tajnu i poslovne dokumente
Izvršenje drugih poslova po nalogu nadređenog, a koji su srodni prethodno navedenim poslovima i u skladu sa stručnom spremom, radnim iskustvom i osposobljenosti za rad na siguran način

Uvjeti: KV/SSS, poželjno prometno usmjerenje
Radno iskustvo: najmanje 2 godine
komunikacijske i organizacijske vještine
Vozačka dozvola B kategorije
Posebni uvjeti: Vozačka dozvola B i C kategorije
Visoka razina osobne kulture prilikom ophođenja s klijentima
Fizička sposobnost

Nudimo Vam:
Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
Kontinuirano profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja
Bonusi za ostvarene radne rezultate
Rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
Uvođenje u posao
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
144660957
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje