Vozač viličara u jutarnjoj smjeni (m/ž)

1 dan do isteka
Mjesto rada:
Velika Gorica
Rok prijave:
09.09.2024.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Electus DGS d.o.o. vodeća je agencija za privremeno zapošljavanje na području Hrvatske.

Za našeg klijenta, LOGARITAM skladišnu distribuciju, koja je dio grupacije logističkih kompanija i klijentima pruža kompletan servis od dovoza robe sa mjesta njezinog nastanka ili kupovine, preko carinjenja, do skladištenja, manipulacije, distribucije, te naravno povratne logistike tražimo osobu na poziciji:

Odgovornosti:
• organizacija smještaja robe i opreme u skladištu
• ulazna kontrola, preuzimanje i skladištenje robe od dobavljača
• izlazna kontrola, izdavanje i preuzimanje sredstava rada i potrošnog materijala
• kontrola i održavanje sredstva za rad
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
rad od ponedjeljka do petka u jutarnjoj smjeni
• mogućnost dugoročnog zapošljavanja direktno kod Klijenta
• bonusi za radne rezultate
• prilika za razvoj karijere
• rad u uspješnoj i stabilnoj kompaniji
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• SSS
• uvjerenje o stručnom osposobljavanju za rukovanje viličarem
• minimalno godinu dana radnog iskustva u upravljanju visokoregalnim viličarem
• odgovoran pristup u radu

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje u natječaju, pozivamo Vas da se prijavite slanjem svog životopisa putem linka za prijavu. Kandidati koji uđu u uži krug bit će kontaktirani.

U slučaju poteškoća s prijavom, možete nam se javiti na [email protected].

ELECTUS DGS d.o.o. za privremeno zapošljavanje je evidentiran u Knjigu evidencije Agencija za privremeno zapošljavanje pod brojem 7/04 pri Ministarstvu gospodarstva, rada i poduzetništva. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod br. Tt-03/9057-2.

Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina

Kontakt podaci poslodavca

Naziv poduzeća:
Adresa:
Strojarska cesta 20, 10000 Zagreb
Županija:
Grad Zagreb