Zamjenik/ica voditelja recepcije  HZZ OGLAS

31.07.2024.

Mjesto rada:
TISNO, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
2 godine
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
Bez naknade
Kontakt:
mobitel: 099 8012840
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
OPIS POSLOVA:
rad na recepciji kampa, poznavanje, vođenje i rad u online MISH REC sustavu, izrada izvještaja, naplata usluga i izdavanje računa, vođenje korespodencije sa stranim i domaćim gostima , prijava i odjava gostiju, izdavanje smještajnih jedinica prema rezervacijama , sastavljanje liste dolazaka i odlazaka gostiju, koordinacija i nadzor rada odjela recepcije i komunikacije s gostima, rješavanje pritužbi gostiju, proaktivni pristup rješavanja organizacijskih poslova kampa, izrada oglasa za posao, provođenje razgovora za posao i zapošljavanje osoba za rad na recepciji, pravovremena koordinacija i komunikacija s ostalim odjelima , ostali poslovi prema uputama nadređenih

Vrsta zaposlenja: Rad na neodređeno vrijeme, probni rad 3 mjeseca

Potrebne godine iskustva: minimalno 2 godine
Potrebna znanja i vještine: izražene komunikacijske i prezentacijske vještine, fleksibilnost i dobro upravljanje vremenom , orijentiranost na pružanje visoke razine usluge i usredotočenost na detalje, prepoznavanje i postavljanje prioriteta , poznavanje rada na računalu i MS Office, poželjno poznavanje sustava MISH REC
Nudimo:smještaj i 2 obroka
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
145369877
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje